A Wesselényi Miklós Sport Közalapítvány Kuratóriuma december 9-én döntött a 2010-es kiírás szerinti pályázati támogatásokról. A pályázaton tavaly után ismét sikerült nyerni és száztízezer forint támogatáshoz jutni. Ezt az összeget a pályázati célnak megfelelően az edzések és féléves bemutatók terembérének finanszírozására fordítjuk.

A sport pályázat A kategóriájában 1224 sportszervezet nyújtott be formailag megfelelő pályázatot s közülük öt kivételével valamennyi támogatáshoz is jutott. A nyertes pályázók között 170 millió forintot osztottak szét. A nyertesek átlag száznegyvenezer forint összegű támogatáshoz jutottak. Gyomaendrődről négy sportszervezet részesült támogatásban. Egyesületünk mellett a Körös Kajak Sportegyesület, a Gyomaendrődi Gyermeklabdarúgó Egyesület és a Gyomaendrődi Judo Klub nyert a pályázatban.

A versenytánccal foglalkozó sportegyesületek közül tizenöt részesült támogatásban.